• 02164193320
 • [email protected]
 • Hasanpaşa Mah, Hasanpaşa Cd No:3 34920 Sultanbeyli/İstanbul, Türkiye
 • Haberler

  İngilizce Karaoke Yarışması

  Her yıl İngilizce zümresi tarafından İngilizce karaoke yarışması düzenlenmektedir. İngilizce karaoke yarışması, öğrencilerimiz arasında tatlı bir rekabet ve coşku ortamında gerçekleşti. İngilizce şarkıların seslendirilmesi sırasında oldukça keyifli anlar yaşandı. Yarışmaya […]

  Yapay Bulut Yaptık.

  Altınay İlkokulu 4-A sınıfı olarak hem eğleniyoruz hemde de öğreniyoruz. Bulutların ihtişamlı görünüşünden ilham alarak bizlerde kolonya kullanarak yapay bulut oluşturduk.

  Gems Balıklar Projesi
  Anasınıfı Öğrencilerimiz Sertifikalarını Aldılar

  Anasınıfı Öğrencilerimiz; GEMS “BALIKLAR “Projesi Uygulama Sertifikaları aldılar.

  Bilim Severler Teknokent’te

  Okulumuzun bilime meraklı öğrencileriyle Teknokent’te bulunan ülkemizin önemli Ar-Ge çalışmalarını yapan SFA Ar-Ge’ye bir gezi düzenledik. Bu süreçte bizimle çalışma alanlarını ve kıymetli bilgilerini paylaşan başta Dr.Ecz.İsmail ARSLAN’a ve SFA’a […]

  Hüzün Senfonisi

  “Hüzün ki en çok yakışandır bizeBelki de en çok anladığımız.” Okulumuz öğrencileri “Geleneksel Ezbere Şiir Okuma Yarışması”nda hüzün temasına yer vererek performanslarını sergilediler.

  Kategoriler

  Archive

  This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).