• 02164193320
 • [email protected]
 • Hasanpaşa Mah, Hasanpaşa Cd No:3 34920 Sultanbeyli/İstanbul, Türkiye
 • Değerler Eğitimi

  degerlerimiz - Copy 1

  Değerler Eğitimi

  Sevgi merhameti, saygı büyümeyi, sabır olgunlaşmayı, yardımlaşma paylaşmayı, dürüstlük vicdanı, barış iyiliği, hoşgörü ise erdemi açığa çıkarır. Hedefimiz: kitaplarda yer almayan ahlaki normları ve sorumlulukları öğrencilere aşılamaktır.

  Amacımız, öğrencilerimize tek bir çatı altında birleştirdiğimiz değer ve yargılarımızı geleceğe taşımanın bilincini sağlamaktır. Öncelikle bireysel anlamda özelliklerimizin farkına vararak daha sonra ise toplumla birlikte yaşamanın ön koşullarını hatırlatarak “ben” öncelikli “biz” farkındalığını sunuyoruz. Bugünün çocuklarının, yarınımızın gençleri ve büyükleri olması yolundaki en büyük adımları onların düşünce ufuklarına ve davranışlarına yansımalarını görmek tasarısıyla çıktığımız bu yolda bütün gücümüzü öğrencilerimizin hayallerinden alıyoruz.

  Öğrencilerimiz, bizim çocuklarımız; çocuklarımız ise bizim geleceğimizdir.. Geleceğimize en iyi şekilde yön vermenin gayretindeyiz.

  This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).